2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a implementace systému pro evidenci a management kulturního majetku pro NPÚ
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je - dodávka a implementace systému pro evidenci a management kulturního majetku pro NPÚ (dále označováno jako „Systém“), včetně poskytnutí licence k Systému, přičemž technické parametry pro Systém jsou stanoveny v příloze č. 4 této zadávací dokumentace (bude tvořit přílohu č. 1a smlouvy); - poskytování servisních služeb k Systému, - poskytování rozvoje Systému vyžádaného zadavatelem. Bližší podmínky dodání a implementace Systému, poskytování servisních služeb a rozvoje Systému jsou specifikovány v příloze č. 3 této zadávací dokumentace: závazný návrh smlouvy Předmětem plnění veřejné zakázky je - dodávka a implementace systému pro evidenci a management kulturního majetku pro NPÚ (dále označováno jako „Systém“), včetně poskytnutí licence k Systému, přičemž technické parametry pro Systém jsou stanoveny v příloze č. 4 této zadávací dokumentace (bude tvořit přílohu č. 1a smlouvy); - poskytování servisních služeb k Systému, - poskytování rozvoje Systému vyžádaného zadavatelem. Bližší podmínky dodání a implementace Systému, poskytování servisních služeb a rozvoje Systému jsou specifikovány v příloze č. 3 této zadávací dokumentace: závazný návrh smlouvy a příloze č. 4: Technická specifikace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/26/V00000296
Optionen:
Beschreibung der Optionen: čl. 5.10. závazného návrhu smlouvy - inflační doložka