2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 (kategoria 2: uterenowiony).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 (kategoria 2: uterenowiony) Przedmiot zmówienia zostanie dostarczony przez wykonawcę na jego koszt do siedziby Zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Skalmierzycach, ul. Ostrowska 52, Skalmierzyce, 63-460 Nowe Skalmierzyce Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku do SWZ.
Interne Kennung: 1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 (kategoria 2: uterenowiony)
Menge: 1 Stück