See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met meerdere deelnemers: Voor de levering van softwarelicenties voor studenten en het ter beschikking stellen van een online distributieplatform, een helpdesk en aanvullende online diensten
Beschreibung: De Vlaamse Hogescholenraad wil software aan de meest gunstige voorwaarden op de markt verkrijgen met een bijhorende dienstverlening bij het “Bring Your Own Device” beschikbaar maken van de geleverde software voor studenten en docenten: • een online distributie- en downloadplatform voor opleidingssoftware • een helpdesk ter ondersteuning van het gebruiksklaar maken van de software • aanvullende diensten in het kader van het faciliteren van opleidingssoftware
Interne Kennung: VHLORA-2024-ICT07-F01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Op grond van artikel 37, §3 tot 5 van de Wet van 17 juni 2016 wordt de termijn voor de ontvangst van de aanvragen tot deelneming beperkt tot ten minste 15 kalenderdagen. Hierbij dient te worden verwezen naar het feit dat er de facto sprake is van een vooraankondiging nu de opdracht reeds een eerste maal volwaardig bekend werd gemaakt onder dossiernummer VHLORA-2024-ICT06-F01, waarbij de opdrachtdocumenten niet worden gewijzigd. Daarnaast wordt er gewezen op de urgentie, nu de opdracht in de loop van volgend jaar dient in te gaan en bijgevolg absoluut noodzakelijk is om de vertraging met betrekking tot de gunning van de opdracht maximaal te beperken.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VHLORA-2024-ICT07-F01 - P1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van licenties voor opleidingssoftware
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: VHLORA-2024-ICT07-F01 - P2
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het ter beschikking stellen van een online distributieplatform, een helpdesk en aanvullende online diensten
Interne Kennung: 2