2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ekonomicko-provozní řešení: „Část 1 - Služby podpory a rozvoje ekonomicko-provozního řešení“ a „Část 2 - Dodávka mzdového a personálního systému včetně služeb podpory a rozvoje“
Beschreibung: Tato veřejná zakázka je rozdělena na části, přičemž na každou část veřejné zakázky bude uzavírána samostatná smlouva, resp. smlouvy (viz část 2 této veřejné zakázky). Účastník se může přihlásit do jedné nebo více částí: Část 1 - Služby podpory a rozvoje ekonomicko-provozního řešení Předmětem plnění této části veřejné zakázky je poskytování služeb ke stávajícímu ekonomickoprovoznímu řešení (dále jen „EPŘ“) sestávající z následujících služeb: A. Paušální služby podpory B. Služby podpory na vyžádání C. Rozvojové služby Podrobné vymezení předmětu této části veřejné zakázky, včetně technických podmínek a funkčních požadavků v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v následujících přílohách této zadávací dokumentace, příp. ve smluvní dokumentaci v podobě servisní smlouvy ekonomickoprovozního řešení (dále jen „Servisní smlouva EPŘ“), která je součástí zadávací dokumentace: 1. Příloha č. 3 ZD – Servisní smlouva EPŘ 2. Příloha č. 7 ZD – Architektura Ekonomicko-provozního řešení 3. Příloha č. 1 Servisní smlouvy EPŘ – Specifikace předmětu plnění - servisní služby 4. Využívané licence k Ekonomicko-provoznímu řešení ve smyslu čl. 6.1. písm. a) Servisní smlouvy EPŘ Část 2 - Dodávka mzdového a personálního systému včetně služeb podpory a rozvoje Předmětem plnění veřejné zakázky je (i) dodání a implementace mzdového a personálního systému (dále jen „PaM“), který bude plně odpovídat všem funkčním, technickým, legislativním a procesním požadavkům Zadavatele, včetně poskytnutí práv k jeho užití (licencí), a souvisejících služeb dle potřeb Zadavatele dle podmínek smlouvy o dodávce mzdového a personálního systému (dále jen „Implementační smlouva PaM“) a (ii) zajištění souvisejících služeb provozní podpory, údržby a rozvoje dle podmínek smlouvy o poskytování provozní podpory, údržby a rozvoje mzdového a personálního systému (dále jen „Servisní smlouva PaM“). Podrobné vymezení předmětu této části veřejné zakázky, včetně technických podmínek a funkčních požadavků v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v následujících přílohách zadávací dokumentace, příp. ve smluvní dokumentaci, která je součástí zadávací dokumentace: 1. Příloha č. 2 ZD – Implementační smlouva PaM 2. Příloha č. 3 ZD – Servisní smlouva PaM 3. Příloha č. 7 ZD – Architektura Ekonomicko-provozního řešení 4. Příloha č. 1 Implementační smlouvy PaM – funkční požadavky, 5. Příloha č. 2 zadávací dokumentace – Implementační smlouva PaM, 6. Příloha č. 3 zadávací dokumentace – Servisní smlouva PaM, 7. Příloha č. 1 Servisní smlouvy PaM– specifikace služeb,
Interne Kennung: S.S.Č. AV ČR, v. v. i. 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72611000 Technische Computerunterstützung, 80510000 Spezialausbildung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Služby podpory a rozvoje ekonomicko provozního řešení
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je poskytování služeb ke stávajícímu ekonomickoprovoznímu řešení (dále jen „EPŘ“) sestávající z následujících služeb: A. Paušální služby podpory B. Služby podpory na vyžádání C. Rozvojové služby Podrobné vymezení předmětu této části veřejné zakázky, včetně technických podmínek a funkčních požadavků v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v následujících přílohách této zadávací dokumentace, příp. ve smluvní dokumentaci v podobě servisní smlouvy ekonomickoprovozního řešení (dále jen „Servisní smlouva EPŘ“), která je součástí zadávací dokumentace: 1. Příloha č. 3 ZD – Servisní smlouva EPŘ 2. Příloha č. 7 ZD – Architektura Ekonomicko-provozního řešení 3. Příloha č. 1 Servisní smlouvy EPŘ – Specifikace předmětu plnění - servisní služby 4. Využívané licence k Ekonomicko-provoznímu řešení ve smyslu čl. 6.1. písm. a) Servisní smlouvy EPŘ
Interne Kennung: S.S.Č. AV ČR, v. v. i. 1/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 80510000 Spezialausbildung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72611000 Technische Computerunterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel formuloval vyhrazené změny závazku ve smyslu čl. 11.5 zadávací dokumentace
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Dodávka mzdového a personálního systému včetně služeb podpory a rozvoje
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je (i) dodání a implementace mzdového a personálního systému (dále jen „PaM“), který bude plně odpovídat všem funkčním, technickým, legislativním a procesním požadavkům Zadavatele, včetně poskytnutí práv k jeho užití (licencí), a souvisejících služeb dle potřeb Zadavatele dle podmínek smlouvy o dodávce mzdového a personálního systému (dále jen „Implementační smlouva PaM“) a (ii) zajištění souvisejících služeb provozní podpory, údržby a rozvoje dle podmínek smlouvy o poskytování provozní podpory, údržby a rozvoje mzdového a personálního systému (dále jen „Servisní smlouva PaM“). Podrobné vymezení předmětu této části veřejné zakázky, včetně technických podmínek a funkčních požadavků v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v následujících přílohách zadávací dokumentace, příp. ve smluvní dokumentaci, která je součástí zadávací dokumentace: 1. Příloha č. 2 ZD – Implementační smlouva PaM 2. Příloha č. 3 ZD – Servisní smlouva PaM 3. Příloha č. 7 ZD – Architektura Ekonomicko-provozního řešení 4. Příloha č. 1 Implementační smlouvy PaM – funkční požadavky, 5. Příloha č. 2 zadávací dokumentace – Implementační smlouva PaM, 6. Příloha č. 3 zadávací dokumentace – Servisní smlouva PaM, 7. Příloha č. 1 Servisní smlouvy PaM– specifikace služeb,
Interne Kennung: S.S.Č. AV ČR, v. v. i. 2/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72611000 Technische Computerunterstützung, 80510000 Spezialausbildung