2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Obec Borač– ČOV a stoková síť II“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je odkanalizování pro obec Borač. Splaškové odpadní vody budou odváděny prostřednictvím vybudované stokové sítě na nově budovanou ČOV (pro 500 EO) v Borači. Stokové sítě budou tvořeny novými úseky splaškové gravitační kanalizace, tlakové splaškové kanalizace a kanalizačními přípojkami. Stoková síť bude mít celkovou délku 6 882,0 m, veřejná část kanalizačních přípojek 690 m. Z toho délka gravitační kanalizace činí 5 903,2m a tlakové kanalizace 978,8 m. Na tlakové kanalizaci se nachází 15 čerpacích stanic. Na tlakové kanalizaci se nachází 6 čerpacích stanic se separací pevných látek. Dále bude předmětem výstavba 9-ti domovních čerpacích stanic (mokré jímky). V rámci realizace stavby bude cca 9 m kanalizace budováno bezvýkopově pomocí horizontálně řízených protlaků a cca 96,1 m pomocí šnekového vrtání. Součástí předmětu plnění je i zajištění zkušebního provozu ČOV po dobu 12 měsíců. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci pro zadání veřejné zakázky na stavbu „Obec Borač – ČOV a stoková síť“ zpracované společností PROVOD – inženýrská společnost s.r.o., V Podhájí 226/28, 400 01 Ústí nad Labem, IČ: 25023829 a v soupisu stavebních prací, dodávek a služeb a výkazu výměr. Stavba „Obec Borač – ČOV a stoková síť“ je povolena Rozhodnutím ze dne 9.1.2023 pod sp. zn. S-MUTI 40795/2022/OŽP/KřP. Toto rozhodnutí nabylo právní moci dne 21.2.2023.
Interne Kennung: „Obec Borač– ČOV a stoková síť II“
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v rozsahu změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Změna dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky může být vyvolána podstatným porušením smlouvy zhotovitelem nebo jeho úpadkem – podrobnosti jsou specifikovány v kapitole 14.2. Návrhu smlouvy o dílo, který je Částí II Zadávací dokumentace. Zadavatel tímto vymezuje způsob určení nového dodavatele: a) v případě že v zadávacím řízení budou nejméně další 2 nabídky (vyjma nabídky dodavatele, který má být měněn), budou postupně osloveni další účastníci zadávacího řízení podle pořadí (max. 5 v pořadí dle výše nabídkové ceny) s tím, že bude platit jejich nabídka doložená v rámci této veřejné zakázky (oslovený účastník musí s uzavřením smlouvy souhlasit). b) v případě, že v zadávacím řízení budou méně než 2 nabídky (vyjma nabídky dodavatele, který má být měněn), provede zadavatel nové zadávací řízení v souladu se zákonem. Zadavatel není povinen změnu závazku provést