2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vyhledávací studie pro vodní tok Opavice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na zpracování vyhledávací studie pro vodní tok Opavice v rozsahu a za podmínek uvedených ve smlouvě o dílo a v rozsahu dle technické specifikace vymezené v čl. 1 odst. 3 této zadávací dokumentace (Technická specifikace a výkaz výměr tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: P26V00000071
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001