See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van bedrijfswagens
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van bedrijfswagens. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van gesloten bestelwagens elektrisch en diesel aangedreven. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Het leveren van pick-up voertuigen met kippende open laadbak en snipper opbouw diesel aangedreven. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Het leveren van pick-up voertuigen met kippende open laadbak, vaste openlaadbak en autolaadkraan. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Het leveren van bedrijfswagens
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34136000 Camionetas
Clasificación adicional (cpv): 34144700 Vehículos utilitarios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Perceel 3
Identificador interno: 3