2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doplnění čerstvo vzdušného větrání a chlazení učeben ve 3.NP a 4.NP ČNB Plodinové burzy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace čerstvo vzdušného větrání a chlazení učeben ve 3.NP a 4.NP ČNB Plodinové burzy v Praze. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 26044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261320 Dachrinnenarbeiten, 45262700 Umbau von Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Doplnění čerstvo vzdušného větrání a chlazení učeben ve 3.NP a 4.NP ČNB Plodinové burzy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace, zejména pak v jeho čl. III.