2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ehitus- ja tarbekaupade raamleping
Beschreibung: Riigihanke esmeks on ehitus- ja tarbekaupade ostmine 36 kuu vältel. Hange on jaotatud viieks osaks: 1. Üldehitusmaterjalid, viimistlusmaterjalid, rauakaubad, kinnitustarvikud ja sisustuskaubad 2. Tööriistad ja -seadmed 3. Sanitaartarvikud 4. Elektrikaubad ja -tarvikud 5. Transpordivahendite tarvikud Tehniline kirjeldus on toodud Lisas 1 ja näidisostukorvid Lisas 3 (7 ostukorvi). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310837-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 44410000 Artikel für Bad und Küche, 31214000 Schaltanlagen, 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Üldehitusmaterjalid, viimistlusmaterjalid, rauakaubad, kinnitustarvikud ja sisustuskaubad
Beschreibung: Üldehitusmaterjalide, viimistlusmaterjalide, rauakaupade, kinnitustarvikute ja sisustuskaupade ostmine 36 kuu vältel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310837-0001
Los: LOT-0002
Titel: Tööriistad ja -seadmed
Beschreibung: Tööriistade ja -seadmete ostmine 36 kuu vältel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310837-0002
Haupteinstufung (cpv): 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn
Los: LOT-0003
Titel: Sanitaartarvikud
Beschreibung: Sanitaartarvikute ostmine 36 kuu vältel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310837-0003
Haupteinstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44410000 Artikel für Bad und Küche
Los: LOT-0004
Titel: Elektrikaubad ja -tarvikud
Beschreibung: Elektrikaupade ja -tarvikute ostmine 36 kuu vältel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310837-0004
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31214000 Schaltanlagen, 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte
Los: LOT-0005
Titel: Transpordivahendite tarvikud
Beschreibung: Transpordivahendite tarvikute ostmine 36 kuu vältel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310837-0005
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke