2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa urządzeń dedykowanych do Systemu Radiokomunikacyjnego Policji - TETRA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń dedykowanych do Systemu TETRA w podziale na 2 zadania: a) Zadanie 1 - Zakup i dostawa siłowni zasilającej 48 V DC o mocy min. 2,4kW, stanowiącej jednocześnie urządzenie typu UPS, przeznaczonej do zapewnienia bezprzerwowego zasilania odbiorników napięciem AC 230V o mocy min. 3kVA – 7 szt. w ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Zakup urządzeń dedykowanych do Systemu Radiokomunikacyjnego policji – TETRA – etap 3” realizowanego w oparciu o porozumienie ze Śląskim Urzędem Wojewódzkim w Katowicach a Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach; b) Zadanie 2 - Zakup i dostawa akumulatorów do systemu zasilania gwarantowanego 7 kpl (8 szt. w komplecie) w ramach przedsięwzięcia pod nazwą „Zakup urządzeń dedykowanych do Systemu Radiokomunikacyjnego policji – TETRA – etap 3” realizowanego w oparciu o porozumienie ze Śląskim Urzędem Wojewódzkim w Katowicach a Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zapisy dotyczące realizacji zamówienia zostały zawarte w SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy. 4. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie do 60 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy, jednak nie dłużej niż do 14.12.2026r. 5. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: ZP-2380-275/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skrócił termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Zakup i dostawa siłowni zasilającej 48 V DC o mocy min. 2,4kW, stanowiącej jednocześnie urządzenie typu UPS, przeznaczonej do zapewnienia bezprzerwowego zasilania odbiorników napięciem AC 230V o mocy min. 3kVA – 7 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-2380-275/2026 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Zakup i dostawa akumulatorów do systemu zasilania gwarantowanego 7 kpl (8 szt. w komplecie)
Interne Kennung: ZP-2380-275/2026 - Zadanie 2