2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní zajištění svozu odpadu na území Statutárního města Teplice v letech 2026-2030
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní zajištění služeb v odpadovém hospodářství ve Statutárním městě Teplice. Jedná se o zajištění klasického systému činnosti svozové firmy, která zabezpečuje převážnou část činností, souvisejících se sběrem, svozem a s využíváním nebo odstraňováním odpadů, jejichž původcem je Statutární město Teplice, popř. odpadů podobných komunálnímu, pocházejících z činnosti právnických osob a fyzických osob oprávněných k podnikání, které budou na základě smluvního vztahu využívat systému zavedeného Statutárním městem Teplice. Předmět jednotlivých činností je vymezen v rámci zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01092025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo: - v případě změny předpisů týkajících se předmětu smlouvy, zejména v případě změny zákona č. 541/2020 Sb. o odpadech, ve vztahu ke změně sazby skládkovného, upravit cenu poskytované služby tak, aby odpovídala příslušným předpisům. - ke změně ceny poskytovaných služeb s DPH o cenu odpovídající aktuálně platné sazbě DPH v případě změny sazby DPH. - v případě, že nárůst minimální mzdy dosáhne výše nejméně 10% ve srovnání s výší ke dni účinnosti smlouvy nebo ve srovnání ke dni účinnosti poslední takové změny provedené dodatkem ke smlouvě, avšak nejdříve po uplynutí 24 měsíců ode dne účinnosti smlouvy, na základě smluvními stranami uzavřeného dodatku změnit cenu poskytované služby v souvislosti s nárůstem minimální mzdy. - změnit cenu těch položek v ceníku, které budou dotčeny změnou způsobu nakládání s odpady oproti původnímu nacenění ve smlouvě, a to v návaznosti na dostupnost zařízení pro energetické využití odpadů (ZEVO) ve spádové oblasti. Podmínky blíže specifikovány v ZD. - pro případ, že nebude dokončeno včas úspěšně zadávací řízení na poskytování služeb pro období navazující na období, na které bude sjednána smlouva z této veřejné zakázky, prodloužit jednostranně dobu trvání této smlouvy, nejvýše však o dobu nezbytně nutnou pro dokončení zadávacího řízení, jehož výsledkem bude uzavření nové smlouvy na poskytnutí služeb.