See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaciągnięcie kredytu długoterminowego na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Miejskiej Szczytno na rok 2025 oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek
Beschreibung: 1. Słownik CPV - oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień: 66113000-5 - usługi udzielenia kredytu. 2. Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie kredytu długoterminowego w wysokości 7 994 400,00 zł (słownie: siedem milionów dziewięćset dziewięćdziesiąt cztery tysiące czterysta złotych 00/100) na sfinansowanie: 1) planowanego deficytu budżetu Gminy Miejskiej Szczytno na 2025 rok: 4 803 000,00 zł, 2) spłaty wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek: 3 191 400,00 zł. 3. Kredyt na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Miejskiej Szczytno na 2025 rok zostanie przeznaczony na realizację następujących zadań inwestycyjnych z zastrzeżeniem, że Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany zadań inwestycyjnych i kwot wymienionych poniżej: 1) Przebudowa drogi gminnej nr 214127 N - ul. Pomorskiej w Szczytnie – 641 333,99 zł; 2) Przebudowa ul. Zielonej w Szczytnie – 252 151,69 zł; 3) Dokumentacja projektowa ul. Łokietka – 35 850,00 zł; 4) Dokumentacja projektowa ul. Wielbarskiej – Pola – 49 200,00 zł; 5) Budowa/rozbudowa /przebudowa/remont niektórych parkingów na terenie Miasta Szczytno – 50 000,00 zł; 6) Dokumentacja projektowa ulicy Jaśminowa – 49 000,00 zł; 7) Dokumentacja projektowa ul. Tatarkiewicza –Lwowska – 85 000,00 zł; 8) Dokumentacja projektowa ulicy Wyspiańskiego – 27 000,00 zł; 9) Koncepcja na wybudowanie małej obwodnicy ul. Władysława IV – Pola – 61 500,00 zł; 10) Dokumentacja projektowa - zagospodarowanie terenu pod drogę publiczną ul. Przemysłowa – Wielbarska – 110 000,00 zł; 11) Dokumentacja projektowa ulicy Polna (Przebudowa) – 35 000,00 zł; 12) Dokumentacja projektowa parkingu przy ulicy Andersa – 29 000,00 zł; 13) Dokumentacja projektowa na remont chodników w Szczytnie ( ulica Grudziądzka, ulica Gdańska) – 22 600,00 zł; 14) Dokumentacja projektowa na budowę alternatywnego układu komunikacyjnego dróg dla rowerów i urządzeń UTO – ul. W .Kętrzyńskiego, ul. A. Asnyka, ul. M. Drzymały, ul. I. Paderewskiego – 363,13 zł; 15) Dokumentacja techniczna oraz remont łazienek wraz z dostosowaniem dla osób ze specjalnymi potrzebami w budynku Ratusza Miejskiego w Szczytnie – 15 469,19 zł; 16) Zakup zapory sieciowej – 135 000,00 zł; 17) Fundusze szwajcarskie – dokumentacja – 52 400,00 zł; 18) Modernizacja oświetlenia ulicznego – 100 000,00 zł; 19) Miasto Szczytno - Miasto zrównoważonego transportu publicznego - etap III – 1 249 900,00 zł; 20) Miasto Szczytno - Miasto zrównoważonego transportu publicznego - etap IV – 63 232,00 zł; 21) Budowa instalacji fotowoltaicznych na jednostkach Gminy Miejskiej Szczytno – 35 000,00 zł; 22) Zagospodarowanie terenów komunalnych przy ul. Królowej Jadwigi - budowa oświetlenia - 20 000,00 zł; 23) Dokumentacja projektowa Zagospodarowanie Parku Andersa – 150 000,00 zł; 24) Budżet obywatelski – Zielona Wyspa – 250 000,00 zł; 25) Rekultywacja terenu ścisłego centrum miasta Szczytno z uwzględnieniem zabytkowej wieży ciśnień – 644 000,00 zł; 26) Budowa boiska przy SP6 – 440 000,00 zł; 27) Boiska sportowe – dokumentacja – 100 000,00 zł; 28) Program funkcjonalno-użytkowy - Kryta pływalnia – 100 000,00 zł. 4. Spłata kredytu nastąpi w okresie 13 lat począwszy od 2026 roku. 5. Uruchomienie środków nastąpi w trzech transzach w pisemnej dyspozycji wypłaty. 6. Wykonawca postawi do dyspozycji Zamawiającego środki kredytu w terminie zgodnym ze złożoną ofertą i po złożeniu przez Zamawiającego pisemnej dyspozycji wypłaty.
Interne Kennung: GM-P.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy