570584-2026 - Wettbewerb
Polen – Schulmöbel – Dostawa mebli dla Lubelskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublinie przy ul. Magnoliowej 8
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli dla Lubelskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublinie przy ul. Magnoliowej 8
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa mebli dla Lubelskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublinie przy ul. Magnoliowej 8. 2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 2.1. biurka i stoły szkolne, biurka dla nauczycieli, 2.2. krzesła szkolne, krzesła biurowe obrotowe, 2.3. szafy, szafy i regały metalowe.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji