2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup routerów sieciowych
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Zakup routerów sieciowych. 2. Zamówienie składa się z 2 części: Dopuszcza się składanie ofert częściowych: 1) Część I – Routery zapewniające obsługę dostępu do Internetu. Szczegóły zamówienia – zgodnie z wymaganiami zawartymi w Załączniku Nr 1A do SWZ (OPZ) i Załączniku Nr 2 do SWZ (Projekt umowy). 2) Część II – Routery zapewniające obsługę sieciową w lokalizacjach Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Szczegóły zamówienia – zgodnie z wymaganiami zawartymi w Załączniku Nr 1B do SWZ (OPZ) i Załączniku Nr 2 do SWZ (Projekt umowy). 3. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, a w szczególności sprzęt, oprogramowanie, usługi lub procesy z zakresu technologii-komunikacyjnych oferowane i dostarczane w ramach umowy nie były objęte: 1) rekomendacją, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (Dz. U. z 2026 r. poz. 20 ze zm.), stwierdzającą ich negatywy wpływ na podstawowy interes państwa; 2) decyzją w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. 4. Rozwiązania równoważne: 1) W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zawarto znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, Zamawiający wskazuje kryteria stosowane w celu oceny równoważności w dokumentacji postępowania. 2) W przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 3) Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-106 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 4) W przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104 – 106 ustawy Pzp, że obiekt budowlany, dostawa lub usługa, spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego. 5) W przypadku, gdy Wykonawca zaproponuje rozwiązania równoważne, zobowiązany jest wykonać i załączyć do oferty zestawienie wszystkich zaproponowanych pozycji równoważnych oraz wykazać ich równoważność w stosunku do cech opisanych w SWZ, ze wskazaniem nazwy i pozycji opisu przedmiotu zamówienia, których dotyczy. Opis zaproponowanych rozwiązań równoważnych powinien być dołączony do oferty i musi być na tyle szczegółowy, żeby Zamawiający przy ocenie oferty mógł ocenić spełnienie wymagań dotyczących ich parametrów technicznych oraz rozstrzygnąć, czy zaproponowane rozwiązania są równoważne.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Routery zapewniające obsługę dostępu do Internetu.
Beschreibung: Szczegóły zamówienia – zgodnie z wymaganiami zawartymi w Załączniku Nr 1A do SWZ (OPZ) i Załączniku Nr 2 do SWZ (Projekt umowy).
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Routery zapewniające obsługę sieciową w lokalizacjach Urzędu Miejskiego w Białymstoku.
Beschreibung: Szczegóły zamówienia – zgodnie z wymaganiami zawartymi w Załączniku Nr 1B do SWZ (OPZ) i Załączniku Nr 2 do SWZ (Projekt umowy).
Interne Kennung: Część II