570622-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Wykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanych położonych w Legionowie i Zielonej Górze.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanych położonych w Legionowie i Zielonej Górze.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanych położonych w Legionowie i Zielonej Górze. 2. Zamówienie podzielone zostało na 2 zadania: Zadanie 1 - Legionowo; Zadanie 2 - Zielona Góra. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, dla zadania nr 1 i 2, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania.
Vorherige Bekanntmachung233667-2026
Interne Kennung029.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Legionowo
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanych położonych w Legionowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania.
Interne Kennung029.2026 - Zadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Zielona Góra.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanych położonych w Zielonej Górze. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania.
Interne Kennung029.2026 - Zadanie 2