2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Tijdelijk onderkomen
Beschreibung: Het DAS is een marktplein waar vraag en aanbod bij elkaar komen betreft onderstaande categorieën. Er zullen verder gespecificeerde Uitvragen worden gepubliceerd in het DAS. Toegelaten Ondernemers worden bij voorkomende Uitvragen telkens vanuit het elektronische platform uitgenodigd om een Inschrijving op een Uitvraag te doen voor het betreffende project. Nieuwe Ondernemers kunnen gedurende de looptijd van het DAS toegelaten worden tot het systeem. De Gemeente is niet in staat om aan te geven wat de omvang, inhoud en aard van de toekomstige Uitvragen zal zijn. De gemeente respecteert de huidige (Raam)overeenkomsten met haar partners. Het DAS wordt in principe ingezet daar waar het inkoopbeleid niet afdoende is om de beoogde doelstellingen van de opdrachten te behalen, waarbij te denken is aan snelheid en continuïteit. U kunt geen rechten ontlenen aan Toelating tot het DAS. Niet bekend
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70333000 Dienstleistungen im Wohnungswesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 45262700 Umbau von Gebäuden, 55250000 Vermietung von möblierten Unterkünften für Kurzaufenthalte, 71223000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei raumbildenden Ausbauten, 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tijdelijk onderkomen
Beschreibung: Dit perceel betreft opdrachten voor een tijdelijk onderkomen. In de uitvragen kan het gaan om enkel een onderkomen, een ingericht onderkomen of een ingericht onderkomen inclusief aanvullende dienstverlening. Per uitvraag wordt dit bepaald. Niet bekend
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Inrichting (tijdelijk) onderkomen
Beschreibung: Deze categorie betreft het inrichten van een tijdelijk onderkomen zodat deze functioneel in gebruik genomen kan worden ten behoeve van het doel van de uitvraag. Niet bekend
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Los: LOT-0003
Titel: Aanvullende dienstverlening
Beschreibung: Bij een tijdelijk onderkomen kan ook behoefte zijn aan aanvullende dienstverlening zoals service en/of facilitaire diensten. Niet bekend
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
Los: LOT-0004
Titel: Sociale diensten
Beschreibung: Deze categorie betreft diensten op het gebied van bewonerscoördinatie, bewonersbegeleiding en zorgbehoeften. Niet bekend
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: (Ver)bouwwerkzaamheden
Beschreibung: Deze categorie betreft opdrachten die nodig zijn om een tijdelijk onderkomen te realiseren, zoals bouw-, verbouw- en/of schilderwerkzaamheden. Niet bekend
Interne Kennung: 5
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71223000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei raumbildenden Ausbauten
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: DAS Tijdelijk onderkomen
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 70333000 Servicios relacionados con viviendas
Clasificación adicional (cpv): 39000000 Mobiliario (incluido el de oficina), complementos de mobiliario, aparatos electrodomésticos (excluida la iluminación) y productos de limpieza, 45262700 Trabajos de transformación de edificios, 55250000 Servicios de arrendamiento de alojamiento amueblado de corta duración, 71223000 Servicios de arquitectura para trabajos de ampliación de edificios, 85311000 Servicios de asistencia social con alojamiento
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Tijdelijk onderkomen
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39000000 Mobiliario (incluido el de oficina), complementos de mobiliario, aparatos electrodomésticos (excluida la iluminación) y productos de limpieza
Lote: LOT-0003
Título: Aanvullende dienstverlening
Identificador interno: 3
Clasificación principal (cpv): 85311000 Servicios de asistencia social con alojamiento
Lote: LOT-0004
Título: Sociale diensten
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: (Ver)bouwwerkzaamheden
Identificador interno: 5
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 71223000 Servicios de arquitectura para trabajos de ampliación de edificios