570670-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Zajištění externích poradenských kapacit ŘSD pro projekty z oblasti dopravní telematiky - Projektová příprava
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění externích poradenských kapacit ŘSD pro projekty z oblasti dopravní telematiky - Projektová příprava
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění poradenství za účelem poskytnout ŘSD vysoce kvalifikovanou odbornou kapacitu při vyhotovení projektu a zajištění autorského a technického dozoru investora na výstavbu systému ITS. Předmětem plnění poskytovatele veřejné zakázky mohou být některé z činností uvedené dále: a. Vypracování projektové dokumentace (DUR a PDPS anebo DSP a PDPS anebo DUSP a PDPS) na výstavbu systému ITS v oblasti silniční dopravy s případným rozhraním na další druhy dopravy a s možným přesahem na místní, regionální i mezinárodní úroveň, b. Zajištění inženýrské činnosti vč. územního rozhodnutí anebo společného povolení, c. Zajištění autorského a technického dozoru na výstavbu systému ITS.
Vorherige Bekanntmachung541195-2023
Interne Kennung01UT-000240
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001