2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zklidnění a humanizace průtahu I/35 – projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby (DSP) a inženýrské činnosti pro povolení stavby (IČ), a to pro stavební úpravy stávajícího průtahu silnice I/35 městem Litomyšl po uvedení do provozu dálnice D35.
Interne Kennung: 7852
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001