570691-2026 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering ten behoeve van de Hogeschool Utrecht
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering ten behoeve van de Hogeschool Utrecht
BeschreibungBrandverzekering ten behoeve van de Hogeschool Utrecht Ingaande 1-10-2026 tot 1-10-2029 en voorts voor 12 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenIngaande op 1-10-2026 tot 1-10-2029 en voorts voor 12 maanden doorlopend. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
570691-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de seguros de incendio – Brandverzekering ten behoeve van de Hogeschool Utrecht
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 66515100 Servicios de seguros de incendio
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Opciones