2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klantcommunicatie
Beschreibung: Het betreft hier een type opdracht uit de categorie 6 – Copywriter van het Dynamisch aankoopsysteem voor de afdeling communicatie van het CBR, waarbij de werkzaamheden zich classificeren in de categorie Advies & Uitvoering. Advies Algemene advisering op het gebied van klantcommunicatie. Uitvoering Het schrijven, redigeren en checken van teksten voor klantcommunicatie die onderdeel (kunnen) zijn van customer journey’s, zoals landingspagina’s (incl. SEO), brieven en e-mails (van klantenservice). Deze stukken kunnen in verschillende vormen worden opgeleverd, o.a. als webpagina, illustratie of filmpje. Deze beschrijving van werkzaamheden is niet limitatief.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312211 Dienstleistungen von Schreibbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79550000 Schreib-, Textverarbeitungs- und Desktop-Publishing-Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Klantcommunicatie
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 92312211 Servicios de agencia de redacción
Clasificación adicional (cpv): 79550000 Servicios de mecanografía, tratamiento de textos y autoedición
5. Lote
Lote: LOT-0000