2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa i wdrożenie systemu teleinformatycznego - wielokanałowej platformy obsługi klienta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa i wdrożenie systemu teleinformatycznego – wielokanałowej platformy obsługi klienta wspierającej kompleksową obsługę użytkowników. Zakres zamówienia obejmuje przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej, opracowanie dokumentacji projektowej, dostawę i konfigurację niezbędnego oprogramowania oraz wdrożenie trzech zintegrowanych komponentów systemu: 1) Contact Center, 2) Portalu internetowego oraz 3) Platformy e-learningowej. Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w załącznikach do OPZ, tj.: Załącznik nr 1A do OPZ – specyfikacja wymagań dla Contact Center; Załącznik nr 1B do OPZ – specyfikacja wymagań dla Portalu internetowego; Załącznik nr 1C do OPZ – specyfikacja wymagań dla Platformy e-learningowej.
Interne Kennung: 3/B/KGOHP/2026/BKE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79512000 Call-Center
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72242000 Entwurfsmodellierung, 80420000 E-Learning, 72400000 Internetdienste, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72244000 Prototyping, 72243000 Programmierung, 32500000 Fernmeldebedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa i wdrożenie systemu teleinformatycznego – wielokanałowej platformy obsługi klienta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa i wdrożenie systemu teleinformatycznego – wielokanałowej platformy obsługi klienta wspierającej kompleksową obsługę użytkowników. Zakres zamówienia obejmuje przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej, opracowanie dokumentacji projektowej, dostawę i konfigurację niezbędnego oprogramowania oraz wdrożenie trzech zintegrowanych komponentów systemu: 1) Contact Center, 2) Portalu internetowego oraz 3) Platformy e-learningowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w załącznikach do OPZ, tj.: Załącznik nr 1A do OPZ – specyfikacja wymagań dla Contact Center; Załącznik nr 1B do OPZ – specyfikacja wymagań dla Portalu internetowego; Załącznik nr 1C do OPZ – specyfikacja wymagań dla Platformy e-learningowej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72242000 Entwurfsmodellierung, 72400000 Internetdienste, 80420000 E-Learning, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72244000 Prototyping, 72243000 Programmierung, 32500000 Fernmeldebedarf