See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny, fusery, pasy transferowe, pojemniki na zużyty toner, rolki) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie postępowania w trybie przetargu nieograniczonego w celu zawarcia umowy ramowej, w której określone zostaną zasady i warunki udzielenia zamówień publicznych, (jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy), której przedmiotem jest zakup i dostawa fabrycznie nowych, oryginalnych, zalecanych przez producenta sprzętu lub równoważnych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu biurowego i informatycznego (tonery, bębny, fusery, pasy transferowe, pojemniki na zużyty toner, rolki) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części:Część nr: 1, nazwa: urządzenia OKI; Część nr: 2, nazwa: urządzenia RICOH; Część nr: 3, nazwa: urządzenia CANON; Część nr: 4, nazwa: urządzenia EPSON; Część nr: 5, nazwa: urządzenia XEROX; Część nr: 6, nazwa:urządzenia HP; Część nr: 7, nazwa:urządzenia LEXMARK; Część nr: 8, nazwa: urządzenia KYOCERA i TRIUMPH ADLER; Część nr: 9, nazwa: urządzenia BROTHER, CANON, HP, KONICA MINOLTA, LEXMARK, OKI, KYOCERA, ZEBRA, TOSHIBA, REX-ROTARY, RICOH, DEVELOP. 3. Szczegółowy opis i zakres dostaw zawarty jest w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 273356-2026
Interne Kennung: ZZ-2380-59/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124300 Trommeln für Büromaschinen, 30124100 Fuser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek OKI
Beschreibung: Zadanie nr 1: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny, fusery) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych: Urządzenia OKI
Los: LOT-0002
Titel: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek RICOH
Beschreibung: Zadanie nr 2: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny, fusery) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych: Urządzenia RICOH
Los: LOT-0003
Titel: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek CANON
Beschreibung: Zadanie nr 3: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny, fusery) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych: Urządzenia CANON
Los: LOT-0004
Titel: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek EPSON
Beschreibung: Zadanie nr 4: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny, fusery) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych: Urządzenia EPSON
Los: LOT-0005
Titel: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek XEROX
Beschreibung: Zadanie nr 5: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny, fusery) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych: Urządzenia XEROX
Los: LOT-0006
Titel: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek HP
Beschreibung: Zadanie nr 6: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny, fusery) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych: Urządzenia HP
Los: LOT-0007
Titel: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek LEXMARK
Beschreibung: Zadanie nr 7: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny, fusery) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych: Urządzenia LEXMARK
Los: LOT-0008
Titel: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek KYOCERA i TRIUMPH ADLER
Beschreibung: Zadanie nr 8: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny, fusery) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych: Urządzenia KYOCERA i TRIUMPH ADLER
Los: LOT-0009
Titel: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek BROTHER, CANON, HP, KONICA MINOLTA, LEXMARK, OKI, KYOCERA, ZEBRA, TOSHIBA, REX-ROTARY, RICOH, DEVELOP
Beschreibung: Zadanie nr 9: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny, fusery) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych: Urządzenia BROTHER, CANON, HP, KONICA MINOLTA, LEXMARK, OKI, KYOCERA, ZEBRA, TOSHIBA, REX-ROTARY, RICOH, DEVELOP