57081-2026 - Wettbewerb
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Świadczenie usług wsparcia i rozwoju do systemów informatycznych wspierających wdrażanie MF EOG/NMF na lata 2021-2028 i instrumentów finansowych FENiKS i innych środków zagranicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług wsparcia i rozwoju do systemów informatycznych wspierających wdrażanie MF EOG/NMF na lata 2021-2028 i instrumentów finansowych FENiKS i innych środków zagranicznych
BeschreibungPrzedmiot Umowy obejmuje świadczenie usług wsparcia i rozwoju do systemów informatycznych wspierających wdrażanie MF EOG/NMF na lata 2021-2028 i instrumentów finansowych FENiKS i innych środków zagranicznych. Usługi wsparcia i rozwoju będą świadczone w zakresie nie mniejszym niż 5 000 roboczogodzin i nieprzekraczającym 12 000 roboczogodzin przez okres obowiązywania umowy. Opis systemów informatycznych objętych usługami w ramach przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres świadczonych usług został przedstawiony w Załączniku nr 4 do SWZ.
Interne KennungDOZ.52.15.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
LosLOT-0001