570818-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Röntgengeräte – Furnizare aparatura medicala - Rx mobil
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare aparatura medicala - Rx mobil
Beschreibung: Se urmărește inlocuirea aparaturii medicale care prezinta un grad ridicat de uzura fizica si morala, cat si dotarea cu aparatura medicala de noua generatie care este absolut necesara pentru efectuarea interventiilor cu asigurarea celui mai inalt grad de calitate al serviciilor medicale. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18
Interne Kennung: 4448199202612
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Rx mobil, 1 buc., conform caietului de sarcini si documentatiei de atribuire.
Interne Kennung: 1