2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Hard Services
Beschreibung: De scope van de dienstverlening bestaat uit het reguliere beheer en het onderhoud op het gebied van: - Elektrotechniek (E); - Werktuigbouwkunde (W). Dit omvat zowel het preventief onderhoud en vervangingen als correctief onderhoud van bovengenoemde installaties. De Aanbestedende dienst wil na gunning van de opdracht een Overeenkomst sluiten met één (1) Inschrijver voor een periode van drie (3) jaar met de mogelijkheid om eenzijdig twee (2) keer te verlengen voor een periode van twee (2) jaar. Alle locaties van Avalex vallen binnen scope van deze opdracht. De omvang van de opdracht bedraagt circa. 39.000 m2 aan terreinoppervlakte.
Interne Kennung: 2813
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel A
Beschreibung: Perceel A betreft alle locaties van Avalex. Alle locaties van Avalex vallen binnen scope van deze opdracht. De omvang van de opdracht bedraagt circa. 39.000 m2 aan terreinoppervlakte.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Tijdens de looptijd van dit contract zullen mogelijk een aantal gebeurtenissen plaatsvinden die ervoor zorgen dat de scope van deze opdracht uitgebreid wordt. Meer informatie is te vinden in de Aanbestedingsleidraad.