2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn.: "Prace na linii kolejowej C–E 20 na odcinku Pilawa - Łuków"
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn.: „Prace na linii kolejowej C-E 20 na odcinku Pilawa – Łuków”. Całość przedmiotu Zamówienia obejmuje wykonanie następujących elementów: Zakres podstawowy Zamówienia obejmuje: - odcinek od km 98,623 do km 161,160: 1)Realizację dokumentacji projektowej, w tym: a) opracowanie projektu wykonawczego, b) opracowanie projektu budowlanego zamiennego oraz uzyskanie pozwolenia na budowę i innych niezbędnych decyzji administracyjnych, jeżeli okażą się konieczne, c) opracowanie dokumentacji powykonawczej, w tym geodezyjnej dokumentacji powykonawczej, 2) i robót w zakresach: a) układ torowy, podtorze i odwodnienie, b) układ drogowy, c) urządzenia sterowania ruchem kolejowym i dSAT, d) sieć trakcyjna, e) zasilanie sieci trakcyjnej, f) elektroenergetyka nietrakcyjna, g) urządzenia telekomunikacji (w tym CSDIP) wraz z infrastrukturą towarzyszącą, h) obiekty inżynieryjne, i) obiekty kubaturowe wraz z instalacjami, j) obiekty małej architektury i obsługi podróżnych, k) sieci i instalacje sanitarne (wod, kan, gaz, co), l) teletechnika, m) ochrona środowiska, n) inwentaryzacja dendrologiczna i wycinka drzew, o) zabudowę urządzeń systemów CSDIP, SSC i SMW tj.: - urządzenia i instalacje systemu CSDIP wraz z zasilaniem, - urządzenia i instalacje systemu SSC wraz z zasilaniem, - urządzenia i instalacje systemu SMW wraz z zasilaniem, - urządzenia i instalacje systemu transmisji danych dla potrzeb CSDIP i SMW wraz z integracją z istniejącą siecią teletransmisyjną PLK SA. 3) przeprowadzenie procesu oceny zgodności podsystemów strukturalnych w zakresie objętym zamówieniem na każdym etapie (projektowania, budowy i końcowych prób podsystemu) i przekazanie odpowiednich deklaracji weryfikacji WE i certyfikatów weryfikacji WE dla podsystemów. Opcja na interfejs obejmuje: Realizację współpracy z innymi wykonawcami realizującymi roboty budowlane lub dostawy na rzecz Zamawiającego, a które wymagają powiązania z urządzeniami zabudowanymi w ramach niniejszego zadania. Współpraca będzie odbywać się za pośrednictwem Zamawiającego i/lub Inżyniera. Zamawiający przewiduje następujący zakres prac realizowanych w ramach innych Kontraktów wpływający na konieczność dokonania zmian w zakresie interfejsów (realizacji Opcji na Interfejs). Szczegółowy zakres Opcji na interfejs został określony w Rozdziale nr 5 TOMU III - PFU „Przewidywane zmiany w zakresie interfejsów”, które dotyczą urządzeń srk przewidzianych do zabudowy w ramach niniejszego zamówienia. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym Tom III SWZ.
Interne Kennung: 9090/IRZR2/01486/01601/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen), 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45234000 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien und Seilbahnsysteme, 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn.: „Prace na linii kolejowej C-E 20 na odcinku Pilawa – Łuków”
Beschreibung: ,,Projekt ubiega się o finasowanie z Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI)”. Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania w związku z brakiem pozyskania kredytu EBI” Informacje uzupełniające sekcję 5.1.3 Szacowany okres obowiązywania: Okres realizacji Zamówienia: 1) Zakres podstawowy - 44 (czterdzieści cztery) miesiące od daty zawarcia umowy, zgodnie z § 4 Warunków Umowy, znajdujących się w Tomie II SWZ w tym: a)zakończenie wszystkich Robót (z zastrzeżeniem punktu b) poniżej oraz z wyłączeniem Opcji na Interfejs), stwierdzone dokonaniem przez Zamawiającego Ostatniego Odbioru Końcowego, w tym przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej oraz dostarczenie Zamawiającemu kompletu dokumentów związanych z procesem certyfikacji - 36 (trzydzieści sześć) miesięcy od daty zawarcia Umowy, b)dostarczenie Zamawiającemu zezwoleń na dopuszczenie do eksploatacji podsystemów strukturalnych, zgodnie z Ustawą o transporcie kolejowym – nie dłużej niż w ciągu 8 (ośmiu) miesięcy od daty dokonania przez Zamawiającego Ostatniego Odbioru Końcowego. 2) Opcja na interfejs - nie mniej niż 6 miesięcy, z zastrzeżeniem, że wskazany przez Zamawiającego termin realizacji nie będzie dłuższy niż 4 lata od dnia uruchomienia Opcji na interfejs. Zamawiający będzie miał prawo do uruchamiania Opcji na interfejs w całym okresie realizacji Robót oraz okresie gwarancji Robót, nie później niż przed upływem okresu gwarancji dla zakresu Robót dotyczących urządzeń sterowania ruchem kolejowym i ETCS.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja na interfejs – oznacza uprawnienie Zamawiającego do powierzenia na zasadach opisanych w Załączniku nr 15 do Umowy „Przewidywane zmiany w zakresie interfejsów” – Opcja na interfejs.” realizacji zmian w urządzeniach sterowania ruchem kolejowym i ETCS w zakresie interfejsów na warunkach określonych w pkt nr 5 PFU pn.: „Przewidywane zmiany w zakresie interfejsów” Opcja na interfejs obejmuje: Realizację współpracy z innymi wykonawcami realizującymi roboty budowlane lub dostawy na rzecz Zamawiającego, a które wymagają powiązania z urządzeniami zabudowanymi w ramach niniejszego zadania. Współpraca będzie odbywać się za pośrednictwem Zamawiającego i/lub Inżyniera. Zamawiający przewiduje następujący zakres prac realizowanych w ramach innych Kontraktów wpływający na konieczność dokonania zmian w zakresie interfejsów (realizacji Opcji na Interfejs). Szczegółowy zakres Opcji na interfejs został określony w Rozdziale nr 5 TOMU III - PFU „Przewidywane zmiany w zakresie interfejsów”, które dotyczą urządzeń srk przewidzianych do zabudowy w ramach niniejszego zamówienia. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym Tom III SWZ.