570853-2026 - Ergebnis
Finnland – Industrielle Kücheneinrichtungen – Keskitetyn ruokahuollon keittiölaitteet
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Keskitetyn ruokahuollon keittiölaitteet
Beschreibung: Hankinnan kohteena on Satakunnan hyvinvointialueen rakennuttaman keskitetty tuotantokeittiön (uudisrakennus) keittiölaitteet seuraavasti: ryhmä 1. Laitteet ja kalusteet ryhmä 2. Raepesukone ryhmä 3. Vaununpesukone ryhmä 4. Pakkauskoneet ja annostelulaitteet Hankinnan kohde ja sitä koskevat vaatimukset on kuvattu tarjouspyynnön liitteissä. Kaikki tarjouspyyntöaineisto on ladattavissa annetusta linkistä. Urakka-aika 03/2026 – 05/2027.
Interne Kennung: 26-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laitteet ja kalusteet
Beschreibung: Ehdottomat vaatimukset määritelty tarjouspyynnön liitteissä.
Interne Kennung: 1-0
Los: LOT-0002
Titel: Raepesukone
Beschreibung: Hankinnan kohteena 2 kpl raepesukonetta. Ehdottomat vaatimukset määritelty tarjouspyynnön liitteissä.
Interne Kennung: 2-1
Los: LOT-0003
Titel: Vaununpesukone
Beschreibung: Hankinnan kohteena 1 kpl vaunupesukone. Ehdottomat vaatimukset määritelty tarjouspyynnön liitteissä.
Interne Kennung: 3-2
Los: LOT-0004
Titel: Pakkauskoneet ja annostelulaitteet
Interne Kennung: 4-3