57087-2026 - Ergebnis
Polen – Orthopädische Implantate – Dostawa implantów, narzędzi i akcesoriów do zabiegów osteosyntezy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa implantów, narzędzi i akcesoriów do zabiegów osteosyntezy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy implantów, narzędzi i akcesoriów do zabiegów osteosyntezy. Zamawiający dzieli zamówienie na części, które nazywa pakietami. Pakiet nr 1 – Płytki blokowane Pakiet nr 2 – Gwoździe śródszpikowe Pakiet nr 3 – Osteosynteza kości drobnych Pakiet nr 4 – Osteosynteza płyty dedykowane Pakiet nr 5 – Osteosynteza- koniec bliższy kości udowej i miednica Pakiet nr 6 – Osteosynteza płyty dedykowane- kończyna dolna Pakiet nr 7 – Implanty dedykowane w chirurgii miednicy Pakiet nr 8 – Gwoździe śródszpikowe elastyczne Pakiet nr 9 – Substytut kostny Pakiet nr 10 – Narzędzia dedykowane do usuwania uszkodzonych łączników metalowych Pakiet nr 11 – Implanty do rekonstrukcji uszkodzonych więzadeł i ścięgien Dla pakietu nr 1-8 wymagane jest instrumentarium. Instrumentarium powinno być w kontenerach do sterylizacji w systemie bezobsługowym otwartym. Instrumentarium powinno znajdować się na terenie Szpitala przez cały okres stosowania dostarczonych implantów. Wykonawca utworzy nieodpłatnie na terenie Bloku Operacyjnego magazyn depozytowy z możliwością uzupełnienia zużytych implantów. Dla pakietu nr 1 poz.3-7, pakietu nr 2 poz. 49, pakietu nr 6 poz. 18-23, pakietu nr 7 poz. 1-3 instrumentarium wraz z implantami powinno być dostarczone na Blok Operacyjny w systemie „lotnym” na czas trwania zabiegu operacyjnego. Magazyn depozytowy powinien znajdować się na terenie Szpitala – Blok Operacyjny. Uwaga! Zamawiający przed zawarciem umowy będzie żądał przedłożenia numerów katologowych produktów wraz z wyceną.
Vorherige Bekanntmachung671531-2025
Interne KennungZp/59/PN/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPłytki blokowane
BeschreibungDalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw) wraz z formularzem asortymentowo - cenowym znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelGwoździe śródszpikowe
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelOsteosynteza kości drobnych
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelOsteosynteza płyty dedykowane
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelOsteosynteza- koniec bliższy kości udowej i miednica
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelOsteosynteza płyty dedykowane- kończyna dolna
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0007
TitelImplanty dedykowane w chirurgii miednicy
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelGwoździe śródszpikowe elastyczne
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0009
TitelSubstytut kostny
Interne KennungPakiet nr 9
LosLOT-0010
TitelNarzędzia dedykowane do usuwania uszkodzonych łączników metalowych
Interne KennungPakiet nr 10
LosLOT-0011
TitelImplanty do rekonstrukcji uszkodzonych więzadeł i ścięgien
Interne KennungPakiet nr 11