2. Verfahren
Verfahren
Titel: Saue valla puudega või haridusliku erivajadustega laste ja noorte transport
Beschreibung: Hankija soovib leida teenusepakkuja erivajadustega (sh ratastoolis või muude abivahenditega) laste ja noorte turvaliseks transpordiks koolidesse ja päevakeskustesse koos abistamisega transpordivahendisse sisenemisel ja väljumisel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310562-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Veoteenus väikebussiga
Beschreibung: Tehnilises kirjelduses toodud reisijateveo teenuse osutamine väikebussiga (M1 kategooria sõiduk, kus koos juhiga on vähemalt 8 kohta). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310562-0001
Los: LOT-0002
Titel: Veoteenus sõiduautoga
Beschreibung: Tehnilises kirjelduses toodud reisijateveo teenuse osutamine sõiduautoga (M1 kategooria sõiduk, kus koos juhiga on vähemalt 5 kohta). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310562-0002
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 310562-0003
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 310562-0004
Los: LOT-0005
Titel: Veoteenus kohandatud sõidukiga
Beschreibung: Tehnilises kirjelduses toodud reisijateveo teenuse osutamine ratastooli veoks kohandatud sõidukiga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310562-0005