2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren digitale cadeaubonnen
Beschreibung: Het leveren van een digitale cadeaubon met een gepersonaliseerde uitstraling die breed inwisselbaar is in diverse branches. Deze digitale cadeaubon dient door Opdrachtnemer via de zakelijke e-mail aan de medewerkers van de aanbestedende dienst te worden verstuurd. Het verwachte aantal digitale cadeaubonnen op jaarbasis is 1007 stuks. Inschrijvers kunnen aan deze verwachting geen rechten ontlenen. Genoemde aantal is slechts een indicatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het leveren en via e-mail versturen van digitale cadeaubonnen Het verwachte aantal digitale cadeaubonnen op jaarbasis is 1007 stuks. Inschrijvers kunnen aan deze verwachting geen rechten ontlenen. Genoemde aantal is slechts een indicatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft het voornemen de Raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van twee (2) jaar met de optie tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar