See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. 2. Opis, wielkość i zakres przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ. 1) Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 38 części (pakiety od 1 do 38), zgodnie z opisem zamieszczonym w Rozdziale XXIII SWZ. 2) Oferowany w postępowaniu przedmiot zamówienia posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym deklaracje zgodności, jest zgodny z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, spełnia wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych oraz wymagane przepisami nadrzędnymi dopuszczenia do obrotu i używania 3) Pozostałe wymagania dotyczące realizacji zamówienia oraz zasady współpracy między zamawiającym a wykonawcą określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 328828-2026
Interne Kennung: GZP.3800.31.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przesłanką skrócenia terminu składania ofert jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Wiąże się z koniecznością szybkiego działania ze strony zamawiającego w celu zabezpieczenia potrzeb szpitala wraz z upływem terminu aktualnie obowiązujących umów. Zamawiający jest podmiotem leczniczym, a dostawy implantów są bardzo istotne z punktu widzenia działalności szpitala jaką jest hospitalizacja pacjentów i zachowania ciągłości świadczenia dostaw. Ustalenie ostatecznych warunków dla nowego przetargu wymagało wypracowania określonych rozwiązań, z uwzględnieniem nowych okoliczności. Aneksowanie obecnych umów ze względu na wykorzystany w większości asortyment mogą być niewystarczające i istnieje zagrożenie związane z zabezpieczeniem bieżących potrzeb oddziału.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Implanty do zespoleń kości ręki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są implanty do zespoleń kości ręki - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - Stapler skórny jednorazowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest stapler skórny jednorazowy - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Nić ortopedyczna i super mocny szew
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest nić ortopedyczna i super mocny szew - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - Optyka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest optyka - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Kompletny system do stabilizacji przeszczepu więzadła krzyżowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompletny system do stabilizacji przeszczepu więzadła krzyżowego - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - Taśma poliestrowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest taśma poliestrowa - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - Implanty tytanowe do korekcji koślawości podskokowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są implanty tytanowe do korekcji koślawości podskokowej - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - Płyty tytanowe ukształtowane anatomicznie do bliższej i dalszej nasady kości piszczelowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są płyty tytanowe ukształtowane anatomicznie do bliższej i dalszej nasady kości piszczelowej. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Ostrza pił
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są ostrza pił - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - Obszycie przeszczepu ACL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obszycie przeszczepu ACL - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 - Przewlekacz szwów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przewlekacz szwów - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Wiertła kostne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są wiertła kostne - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - Wiertła
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są wiertła - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - Drut do cerklarzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest drut do cerklarzu - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - Płytki kompresyjne cienkie stalowe lub tytanowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są płytki kompresyjne cienkie stalowe lub tytanowe - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - Sterylne, jednorazowe, gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych czynności, narzędzie do przeszywania tkanek miękkich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sterylne, jednorazowe, gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych czynności, narzędzie do przeszywania tkanek miękkich - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - Mocna niewchłanialna nić
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest mocna niewchłanialna nić - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - Ostrza i frezy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są ostrza i frezy- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 38