2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowych umiejscowionych na drogowych przejściach granicznych w Medyce,Korczowej, Budomierzu, Krościenku i Malhowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu są sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowych umiejscowionych na drogowych przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Budomierzu, Krościenku i Malhowicach jakościowo zgodne z Polską Normą wg PN-C-96024 (wg tabeli nr 2) oraz postanowień rozporządzenia Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016 r. (Dz. U. 2016, poz. 2008) w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe (Dz.U. z 2016 r. poz.2008). Planowana ilość: 577.000,00 litrów. Przewidywane ilości dla poszczególnych przejść: DPG w Medyce: 144.000,00 litrów, DPG w Korczowej: 124.000,00 litrów, DPG w Budomierzu: 130.000,00 litrów, DPG w Krościenku: 84.000,00 litrów, DPG w Malhowicach: 95.000,00 litrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Vorherige Bekanntmachung: 415331-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowych umiejscowionych na drogowych przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Budomierzu, Krościenku i Malhowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu są sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowych umiejscowionych na drogowych przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Budomierzu, Krościenku i Malhowicach jakościowo zgodne z Polską Normą wg PN-C-96024 (wg tabeli nr 2) oraz postanowień rozporządzenia Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016 r. (Dz. U. 2016, poz. 2008) w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe (Dz.U. z 2016 r. poz.2008). Planowana ilość: 577.000,00 litrów. Przewidywane ilości dla poszczególnych przejść: DPG w Medyce: 144.000,00 litrów, DPG w Korczowej: 124.000,00 litrów, DPG w Budomierzu: 130.000,00 litrów, DPG w Krościenku: 84.000,00 litrów, DPG w Malhowicach: 95.000,00 litrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Dostawy oleju będą realizowane przez okres 12 miesięcy, tj. od 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r. lub do wyczerpania kwoty całkowitego wynagrodzenia brutto określonego w §6 ust.1 projektowanych postanowień umowy z uwzględnieniem opcji, o której mowa w §2 umowy.