See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporta inventāra piegāde Vispārīgās vienošanās ietvaros
Beschreibung: Sporta inventāra piegāde Vispārīgās vienošanās ietvaros
Interne Kennung: PIPC 2026/16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000