2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania, urządzeń multimedialnych oraz peryferyjnych na potrzeby wyposażenia pracowni szkolnych w Zespole Szkół Nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie, ul. Kwiatkowskiego 18, 42-300 Myszków w ramach realizacji projektu pn.: "Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Zespole Szkól Nr 1 w Myszkowie"
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup komputerów przenośnych - laptopów, monitora interaktywnego, tablicy interaktywnej wraz z projektorem, oprogramowania – pakiet aplikacji biurowych, drukarki 3D, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarki kodów kreskowych, terminala mobilnego (terminal danych), skaner, projektora przenośnego, ekranu projekcyjnego, drukarki termo-sublimacyjnej, słuchawek bezprzewodowych z mikrofonem, słuchawek z mikrofonem oraz słuchawek dźwiękoszczelnych wspierających regulację sensoryczną uczniów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Specyfikacja techniczna oraz Załącznik Nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje również usługę podłączenia oraz pierwszego uruchomienia sprzętu. 1.2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu unijnego. Wszystkie dostarczane urządzenia muszą spełniać standardy dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami na poziomie minimum podstawowym, zgodnie z dokumentem Model Dostępnej Szkoły (MDS). Standardy dostępności minimum na poziomie podstawowym: https://www.dostepnaszkola.info/model-dostepnej-szkoly/
Interne Kennung: ZP.272.1.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32342100 Kopfhörer, 30232100 Drucker und Plotter, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30213100 Tragbare Computer, 31224500 Anschlussklemmen, 38652100 Vorführgeräte, 30195000 Tafeln
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32342100 Kopfhörer, 30232100 Drucker und Plotter, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30213100 Tragbare Computer, 31224500 Anschlussklemmen, 38520000 Scanner, 38652100 Vorführgeräte, 30195000 Tafeln