See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów leczniczych z wyłączeniem produktów stomatologicznych; czynników diagnostycznych, produktów do żywienia pozajelitowego, roztworów leczniczych, odczynników i środków kontrastowych, insulin, albumin, immunoglobulin, smoczków, osłonek na brodawki sutkowe i podobnych artykułów dla niemowląt oraz środków znieczulających.
Beschreibung: Dostawa preparatów leczniczych z wyłączeniem produktów stomatologicznych; czynników diagnostycznych, produktów do żywienia pozajelitowego, roztworów leczniczych, odczynników i środków kontrastowych, insulin, albumin, immunoglobulin, smoczków, osłonek na brodawki sutkowe i podobnych artykułów dla niemowląt oraz środków znieczulających.
Vorherige Bekanntmachung: 209677-2025
Interne Kennung: ZZP/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0043
Titel: 43. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Beschreibung: preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 43
Haupteinstufung (cpv): 33697000 Medizinische Präparate, ohne zahnärztliches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0044
Titel: 44. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 44
Los: LOT-0059
Titel: 59. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 59
Los: LOT-0060
Titel: 50. Preparaty lecznicze z wyłączeniem produktów stomatologicznych
Interne Kennung: Część 50