2. Verfahren
Verfahren
Titel: Locatiebeheer Oekraïne opvang
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is om een nieuwe Opdrachtnemer te contracteren voor het locatiebeheer van de Philips locatie, ondersteuning van de bewoners van hotel Ravel en eventuele andere en/of toekomstige locaties. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1868438
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie leidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1 perceel
Beschreibung: Zie leidraad Zie leidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3x 12 maanden