See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa odczynników i materiałów oraz dzierżawę aparatury na potrzeby laboratorium medycznego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa odczynników i materiałów oraz dzierżawa aparatur na potrzeby laboratorium medycznego” dla Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu, zgodnie ze szczegółowym wykazem zawartym w Formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym załącznik do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na każdą część, minimalnie na 1 część, maksymalnie na 17 części.
Interne Kennung: TP/17/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 33192500 Reagenzgläser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Oznaczanie Borrelia
Interne Kennung: Pakiet1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Diagnozowanie alergii
Interne Kennung: Pakiet2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Odczynniki, barwniki i testy laboratoryjne
Interne Kennung: Pakiet3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Zamknięty system pobierania krwi
Interne Kennung: Pakiet4
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Sprzęt do pobierania krwi włośniczkowej - mikrometoda
Interne Kennung: Pakiet5
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Materiały i drobny sprzęt laboratoryjny,
Interne Kennung: Pakiet6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Karty, krwinki wzorcowe i inne odczynniki do badań immunotransfuzjologicznych do zamkniętego systemu DiaMed wraz z dodzierżawieniem dodatkowej wirówki
Interne Kennung: Pakiet7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Szybkie testy diagnostyczne i serologiczne do identyfikacji bakterii,
Interne Kennung: Pakiet8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: Krążki do antybiogramów
Interne Kennung: Pakiet9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: E-testy,
Interne Kennung: Pakiet10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: Materiały do hodowli bakterii beztlenowych
Interne Kennung: Pakiet11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: Pozostałe odczynniki i testy
Interne Kennung: Pakiet12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Beschreibung: Podłoża do monitorowania hodowli drobnoustrojów z krwi i płynów ustrojowych do posiadanego analizatora Bactalert 3D240
Interne Kennung: Pakiet13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: Testy API
Interne Kennung: Pakiet14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Beschreibung: Odczynniki i materiały zużywalne do posiadanego aparatu BD Phoenix M50
Interne Kennung: Pakiet15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Beschreibung: BioFire FilmArray Panels
Interne Kennung: Pakiet16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Beschreibung: Gotowe podłoża bakteriologiczne
Interne Kennung: Pakiet17