See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kamery filmowej
Beschreibung: Dostawa kamery filmowej. - kamera filmowa szt. 1 min. gwarancja 24 miesiące - obiektyw filmowy szt. 1 min. gwarancja 24 miesiące Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w NOWYM Załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. a) W przypadku, gdy w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia wskazano z nazwy określone modele sprzętu, należy je traktować jako odniesienie do minimalnego poziomu wymagań technicznych i funkcjonalnych. Podane nazwy i modele mają na celu określenie standardu jakości i funkcjonalności oczekiwanego przez Zamawiającego. b) Zamawiający dopuszcza składanie ofert obejmujących sprzęt równoważny, pod warunkiem, że oferowany sprzęt spełnia wymagania określone w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia na poziomie nie niższym niż wskazany w opisie przedmiotu zamówienia. c) Wykonawca jest zobowiązany do szczegółowego opisania w ofercie proponowanego sprzętu równoważnego i wykazania jego zgodności z wymogami technicznymi i funkcjonalnymi względem wymagań Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 413151-2025
Interne Kennung: ASP-DA-ZP-14-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: I. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późni. zm. ), zwanej dalej „ ustawą Pzp. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zostanie zastosowana tzw. „procedura odwrócona”, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. W pierwszej kolejności Zamawiający dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W związku z zastosowaniem procedury odwróconej (art. 139 ustawy Pzp), Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ustawy Pzp w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia sporządzonego zgodnie z wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu Wykonawczym Komisji Europejskiej wydanym na podstawie art. 59 ust. 2 dyrektywy 2014/24/UE, zwanego dalej „jednolitym dokumentem” lub „JEDZ”). Zamawiający będzie żądał złożenia tego oświadczenia (JEDZ) wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. II. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321100 Film- und Videoausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333200 Camcorder
5. Los
Los: LOT-0001