2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj a technická podpora systému ASEO_CD
Beschreibung: Rozvoj a technická podpora systému ASEO_CD a jeho všech částí v souladu s evropskou legislativou zejména pak nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2022/2399 ze dne 23. listopadu 2022, kterým se zřizuje jednotný portál Evropské unie pro oblast celnictví a mění nařízení (EU) č. 952/2013 a v souladu s národní legislativou, popřípadě požadavky vycházející z aktuálních potřeb.
Interne Kennung: 33843/2025-900000-10010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel uveřejní na svém profilu dokumentaci zadávacího řízení pro nadlimitní veřejnou zakázku na služby, zadávanou v otevřeném řízení ve smyslu § 56 a násl. ZZVZ. Popis zadávacího postupu je popsán v zadávací dokumentaci a ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001