2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uruchomienie elektronicznego biura obsługi mieszkańców w zakresie gospodarki wodno-ściekowej oraz rozbudowa systemu zdalnego odczytu wodomierzy
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem dostawę aplikacji umożliwiających wykonanie i wdrożenie serwisu e-Usług dla klientów Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Sompolnie. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem następujące zadania: 1) Wykonanie analizy przedwdrożeniowej; 2) Dostawę licencji mSOM, która umożliwi uruchomienie mSOM (Mobilnego Systemu Obsługi Mieszkańca), panelu zarządzania zgłoszeniami oraz mWykonawcy), licencji Systemu Informacji Przestrzennej GIS, licencji eAplikacji dla portalu GIS, licencji systemu zdalnego odczytu wodomierzy,; 3) Dostawę 1000 szt. układów odczytowo - pomiarowych; 4) Dostawa infrastruktury serwerowej i stacji roboczych do obsługi serwisu e-Usług; 5) Usługa instalacji, wdrożenia i uruchomienia serwisu e-Usług w oparciu o aplikacje w pkt 2); 6) Rozbudowa systemu zdalnego odczytu wodomierzy, w tym instalacja oraz uruchomienie 1000 szt. układów odczytowo – pomiarowych o których mowa w pkt 3); 7) Udzielenie gwarancji oraz świadczenia na rzez Zamawiającego usług serwisu gwarancyjnego, przez okres co najmniej 36 miesięcy. 3Opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 361121-2026
Interne Kennung: DKS/331/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48422000 Softwarepaketreihen, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72317000 Datenspeicherung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem dostawę aplikacji umożliwiających wykonanie i wdrożenie serwisu e-Usług dla klientów Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Sompolnie. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem następujące zadania: 1) Wykonanie analizy przedwdrożeniowej; 2) Dostawę licencji mSOM, która umożliwi uruchomienie mSOM (Mobilnego Systemu Obsługi Mieszkańca), panelu zarządzania zgłoszeniami oraz mWykonawcy), licencji Systemu Informacji Przestrzennej GIS, licencji eAplikacji dla portalu GIS, licencji systemu zdalnego odczytu wodomierzy,; 3) Dostawę 1000 szt. układów odczytowo - pomiarowych; 4) Dostawa infrastruktury serwerowej i stacji roboczych do obsługi serwisu e-Usług; 5) Usługa instalacji, wdrożenia i uruchomienia serwisu e-Usług w oparciu o aplikacje w pkt 2); 6) Rozbudowa systemu zdalnego odczytu wodomierzy, w tym instalacja oraz uruchomienie 1000 szt. układów odczytowo – pomiarowych o których mowa w pkt 3); 7) Udzielenie gwarancji oraz świadczenia na rzez Zamawiającego usług serwisu gwarancyjnego, przez okres co najmniej 36 miesięcy. Opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).