571046-2026 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Dostawa mebli i krzeseł biurowych dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego - zgodnie z częściami
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli i krzeseł biurowych dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego - zgodnie z częściami
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa mebli i krzeseł biurowych dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego - zgodnie z częściami: Część I – meble biurowe i konferencyjne Część II – krzesła biurowe Część III – meble biurowe i konferencyjne oraz krzesła Część IV – meble biurowe i konferencyjne oraz krzesła Część V – meble biurowe oraz krzesła Część VI – krzesła konferencyjne Część VII – krzesła biurowe Część VIII – meble biurowe oraz krzesła Część IX – meble biurowe oraz krzesła Część X – krzesła biurowe, obrotowe z zagłówkiem 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 3. Opis przedmiotu zamówienia uwzględnia potrzeby wszystkich użytkowników poprzez zapewnienie bezpiecznego wykończenia krawędzi, stabilności konstrukcji oraz ergonomicznych zakresów wymiarów/regulacji tam, gdzie dotyczy (w szczególności krzesła) - dotyczy Części I-X. 4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungBZ-ZP.272.5.27.2026.PG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2026 r. poz. 793) zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Ofertę należy sporządzić dokładnie według załączonego do Specyfikacji Formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ lub na nim. Formularz ofertowy nie podlega uzupełnieniu po upływie terminu składania ofert. 3. Oferta oraz wszystkie dokumenty składane przez Wykonawcę w toku postępowania winny być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy wynikającą z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy lub prawidłowo sporządzonego pełnomocnictwa. 4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (np. konsorcja, spółki cywilne) – winni oni ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 5. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (postać elektroniczna opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym), w języku polskim, zgodnie z przepisami prawa oraz dokumentami zamówienia. Nie dopuszcza się składania oferty w innym języku. Wszelkie dokumenty sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski. 6. Ofertę wraz z załącznikami należy przekazać za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl. 7. Wraz z ofertą należy złożyć: 7.1. Wykaz ilościowy dostaw objętych przedmiotem zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 3 do Formularza ofertowego. 7.2. oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ), które stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w pkt 2.1.6 niniejszego ogłoszenia. 7.3. oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, 7.4. odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, 7.5. pełnomocnictwa - jeśli dotyczy, 7.6. przedmiotowy środek dowodowy – tylko w przypadku zaoferowania przez Wykonawcę rozwiązań, które w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 8. Szczegółowy opis sposobu przygotowywania oferty znajduje się w rozdziale X SWZ. 9. Strona internetowa prowadzonego postępowania oraz na której będą zamieszczane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem: https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zamowienia_powyzej_kwot_unijnych/?p=2026%5EPrzetarg+nieograniczony%5Eaktualne
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39111100 Drehsitze, 39112000 Stühle
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I – meble biurowe i konferencyjne
Beschreibung1. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 2. Opis przedmiotu zamówienia uwzględnia potrzeby wszystkich użytkowników poprzez zapewnienie bezpiecznego wykończenia krawędzi, stabilności konstrukcji oraz ergonomicznych zakresów wymiarów/regulacji tam, gdzie dotyczy (w szczególności krzesła). 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ. 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne KennungBZ-ZP.272.5.27.2026.PG - Część I
LosLOT-0002
TitelCzęść II - krzesła biurowe
Interne KennungBZ-ZP.272.5.27.2026.PG - Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39111100 Drehsitze
LosLOT-0003
TitelCzęść III - meble biurowe i konferencyjne oraz krzesła
Interne KennungBZ-ZP.272.5.27.2026.PG - Część III
LosLOT-0004
TitelCzęść IV - meble biurowe i konferencyjne oraz krzesła
Interne KennungBZ-ZP.272.5.27.2026.PG - Część IV
LosLOT-0005
TitelCzęść V - meble biurowe oraz krzesła
Interne KennungBZ-ZP.272.5.27.2026.PG - Część V
LosLOT-0006
TitelCzęść VI - krzesła konferencyjne
Interne KennungBZ-ZP.272.5.27.2026.PG - Część VI
LosLOT-0007
TitelCzęść VII - krzesła biurowe
Interne KennungBZ-ZP.272.5.27.2026.PG - Część VII
LosLOT-0008
TitelCzęść VIII - meble biurowe oraz krzesła
Interne KennungBZ-ZP.272.5.27.2026.PG - Część VIII
LosLOT-0009
TitelCzęść IX - meble biurowe oraz krzesła
Interne KennungBZ-ZP.272.5.27.2026.PG - Część IX
LosLOT-0010
TitelCzęść X - krzesła biurowe, obrotowe z zagłówkiem
Interne KennungBZ-ZP.272.5.27.2026.PG - Część X