571056-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktu leczniczego w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącego leczenia pacjentów z chorobą Pompego (ICD10: E74.0), zawierającego alglukozydazę alfa, do stosowania w enzymatycznej terapii zastępczej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktu leczniczego w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącego leczenia pacjentów z chorobą Pompego (ICD10: E74.0), zawierającego alglukozydazę alfa, do stosowania w enzymatycznej terapii zastępczej.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącego leczenia pacjentów z chorobą Pompego (ICD10: E74.0), zawierającego alglukozydazę alfa, do stosowania w enzymatycznej terapii zastępczej obejmujących pozycje wskazane i szczegółowo opisane w załączniku nr 2 formularz asortymentowocenowy do SWZ, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w pakiecie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącego leczenia pacjentów z chorobą Pompego (ICD10: E74.0), zawierającego alglukozydazę alfa, do stosowania w enzymatycznej terapii zastępczej obejmujących pozycje wskazane i szczegółowo opisane w załączniku nr 2 formularz asortymentowocenowy do SWZ, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w pakiecie
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak