571063-2026 - Ergebnis
Polen – Verpflegungsdienste – Usługa cateringowa dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego – GZ Głogów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa cateringowa dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego – GZ Głogów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa żywienia żołnierzy będących na zaopatrzeniu 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego GZ Głogów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ załącznik nr 8 do SWZ) Przedmiot zamówienia powinien być wykonany w oparciu o formularz cenowy (załącznik nr 6 do SWZ) i zgodnie z zapisami umowy (załącznik nr 7 do SWZ)..
Vorherige Bekanntmachung337833-2026
Interne Kennung48/21/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa cateringowa dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego – GZ Głogów.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa żywienia żołnierzy będących na zaopatrzeniu 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego GZ Głogów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ załącznik nr 8 do SWZ) Przedmiot zamówienia powinien być wykonany w oparciu o formularz cenowy (załącznik nr 6 do SWZ) i zgodnie z zapisami umowy (załącznik nr 7 do SWZ).
Optionen
Beschreibung der Optionen.