2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów do wykrywania wirusowego RNA w kierunku wirusa rzekomego pomoru drobiu (Newcastle disease), testów immunoenzymatycznych i zestawów do izolacji i wykrywania wirusa niebieskiego języka (BTV) kompatybilnych z posiadanym przez Zamawiającego aparatem LightCycler 480
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy pakiety, które obejmują: Pakiet I – Zestawy do wykrywania wirusowego RNA w kierunku wirusa rzekomego pomoru drobiu (Newcastle disease) „BC” Pakiet II - Testy immunoenzymatyczne „J” Pakiet III - Zestawy do izolacji i wykrywania wirusa niebieskiego języka (BTV) kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego aparatem LightCycler 480 „J” Ofertę można składać na wybrany pakiet lub na całość zamówienia. W przypadku składania oferty na więcej niż jeden pakiet formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ należy powielić.
Interne Kennung: AD-O.272.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Zestawy do wykrywania wirusowego RNA w kierunku wirusa rzekomego pomoru drobiu (Newcastle disease) "BC"
Beschreibung: Zestawy do wykrywania wirusowego RNA w kierunku wirusa rzekomego pomoru drobiu (Newcastle disease) "BC"
Interne Kennung: AD-O.272.7/I/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalna ilość przedmiotu zamówienia objętego umową może zostać zredukowana przez ZAMAWIAJĄCEGO, z uwzględnieniem własnych potrzeb o 25% całego zamówienia. DOSTAWCA nie może z tego tytułu rościć żadnych pretensji. W przypadku obniżenia ilości przedmiotu zamówienia, całkowita wartość umowy ulegnie proporcjonalnemu obniżeniu.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Testy immunoenzymatyczne „J”
Beschreibung: Testy immunoenzymatyczne „J”
Interne Kennung: AD-O.272.7/II/2025
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Zestawy do izolacji i wykrywania wirusa niebieskiego języka (BTV) kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego aparatem LightCycler 480 „J”
Beschreibung: Zestawy do izolacji i wykrywania wirusa niebieskiego języka (BTV) kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego aparatem LightCycler 480 „J”
Interne Kennung: AD-O.272.7/III/2025