See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ambulansu sanitarnego typu C wraz z wyposażeniem do przewozu osób ze znaczną otyłością dla Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup ambulansu sanitarnego typu C wraz z wyposażeniem do przewozu osób ze znaczną otyłością dla Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach w tym: Ambulans sanitarny typu C wyposażony w: • nosze transportowe ze wspomaganiem elektrycznym o udźwigu powyżej 300kg • krzesełko transportowe - schodołaz, • urządzenie do kompresji klatki piersiowej, • płachta ratownicza, • butle tlenowe 10l. szt. 2 • butle tlenowe 2,7l. szt. 2 • reduktory szt. 2, • reduktor z przepływomierzem. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 471098-2026
Interne Kennung: TP/220/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
5. Los
Los: LOT-0001