See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego - Lublin - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego - Lublin - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych „MPK Lublin” Sp. z o.o.
Beschreibung: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych „MPK Lublin” Sp. z o.o. Zakres ubezpieczenia (zamówienia) obejmuje: 1. obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, 2. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdów na terenie państw należących do Systemu Zielonej Karty, a niebędących członkami Unii Europejskiej (tzw. ubezpieczenie Zielona Karta), 3. ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 4. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, 5. ubezpieczenie assistance.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej „MPK Lublin” Sp. z o.o.
Beschreibung: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej „MPK Lublin” Sp. z o.o. Zakres ubezpieczenia (zamówienia) obejmuje: 1. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen