2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligings- en Meldkamerdiensten
Beschreibung: Beveiligingsdiensten Onder de Beveiligingsdiensten vallen de volgende werkzaamheden: • Abonnement alarmopvolging en meldkameraansluiting • Openings- en Brand-/sluitrondes • Beheer brandmeldinstallatie • Keyholding en beveiligde opslag sleutels, digitale alarmopvolgingsrapportage en raamstickers. • Alarm app (optioneel) Alarmcentralediensten Onder de Alarmcentralediensten valt het volgende: • Alarmcentraledienstverlening incl. roosterbewaking en abonnement servicelijn • In en uitkomende gesprekken via de meldkamer • Type doormeldingen: Inbraak, Brand en/ of storing brandmeldcentrale, Sabotage, Controle accuspanning, Uitval netspanning, Registratie in- en uitschakelingen Een initiële contractperiode van vier (4) jaar, inclusief de verlengingsopties van 2 x 24 maanden (totaal 4 jaar). Totale contractperiode van acht (8) jaren.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79713000 Bewachungsdienste