See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ressourceperson - Fagtilsyn Kørestrøm til Hillerød
Beschreibung: I overensstemmelse med reglerne i direktiv 2014/25/EU (Forsyningsvirk-somhedsdirektivet) og i henhold til kvalifikationsordning om Arkitekt-, kon-struktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed nr. 2017/S 007-010760 udbyder Banedanmark hermed en kontrakt om en ressourceperson til tek-nisk rådgivning og bistand.
Interne Kennung: 2026-13899
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000