571137-2026 - Ergebnis
Polen – Haushaltsmöbel – Dostawa mebli do kwater internatowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli do kwater internatowych
BeschreibungI. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli do kwater internatowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ. II. Podstawy wykluczenia z postępowania obowiązujące w przedmiotowym postępowaniu w zakresie części 1-3: - art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, - art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514), - zakaz, o którym mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. II. Podmiotowe środki dowodowe, potwierdzające brak podstaw wykluczenia: 1) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotycząca braku prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 3) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór stanowi załącznik nr 4 do SWZ; 4) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy – wzór stanowi załącznik nr 7 do SWZ; 5) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji w zakresie niepodlegania zakazowi, o którym mowa w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia 833/2014 oraz niepodlegania wykluczeniu z postępowania, zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji – wzór stanowi załącznik nr 8 do SWZ; W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, dokumenty wskazane w pkt IX ppkt 1. 1) – 1. 5) SWZ składa każdy z Wykonawców oddzielnie. III. Warunki udziału w postępowaniu: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w tym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w tym zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej. Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w tym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej. Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w tym zakresie. IV. Wykonawcy są związani ofertą do dnia 23.09.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung359904-2026
Interne KennungBP-DZP.2610.77.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39140000 Haushaltsmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143000 Schlafzimmer-, Esszimmer- und Wohnzimmermöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli do kwater internatowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w SWZ.