See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava tekočega polimera za dehidracijo biološkega blata
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nabava tekočega polimera za dehidracijo biološkega blata. Naročilo obsega: Sukcesivno dobavo tekočega polimera za potrebe predzgoščanja in zgoščanja odvečnega blata na Čistilno napravo Celje (v nadaljevanju: »ČN Celje«), Pečovnik 1 A, Celje. Polimer mora biti v 1 m³ IBC embalaži, ki je prirejena za priklop na sistem doziranja polimera na ČN Celje. Ista vrsta polimera se uporablja za predzgoščanje in zgoščanje odvečnega blata. Letno se odstrani cca 1.500 t SS (suhe snovi) odvečnega blata. Ocenjena letna količina je približno 56 ton tekočega polimera. Maksimalna triletna količina je cca. 195 ton tekočega polimera.
Interne Kennung: JN-72214
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 527219